Platforma Ssyms z ładunkiem
Jakiś czas temu wpadło mi w ręce takie zdjęcie, przedstawiające platformę z czołgiem. To było coś co sprawiło że zmieniłem plany modelarskie.
Wagon już miałem, dokupiłem model czołgu z Trumpetera i silnik z MiniArtu. Całość to są cztery modele, podstawka, wagon, czołg i silnik. I trzeba było to tak zrobić by stanowiło całość i chyba mi to wyszło.











Brak komentarzy:
Prześlij komentarz