czwartek, 15 sierpnia 2019

Jak-9T MODELSVIT 1/48

Jak-9T
Modelsvit 4807

Dawno dawno temu moją główną skalą w modelarstwie była skala 1/48, wtedy modeli było bardzo mało, nie to co dzisiaj. Można wybierać i przebierać. 
Pod wpływem wspomnień uległem chęci powrotu do korzeni i kupiłem model Jaczka z mało znanej mi firmy Modelsvit, mogłem kupić któreś tam wcielenie ICM-u, ale wolałem coś innego, nieznanego. W pudełeczku z mało atrakcyjną grafiką znajdujemy parę ramek wtryskowych wyglądających jak short runy, ale te ładniejsze. Model wygląda bardzo fajnie, nie jest zły, detale są nawet ostre i wyraźne, zobaczymy jak będzie się sklejał. Kalkomania całkiem fajnie wydrukowana, tylko szkiełko nie do końca mi odpowiada, trzeba będzie poszukać vacu, lub polerować. Definitywnie model posłuży mi jako materiał wyjściowy do konwersji na wersję M, która była na wyposażeniu naszego lotnictwa.1 komentarz:

  1. Need to corporations deliver the results more challenging to make customer loyalty and also long run recruitment that leads to help you even more folks doing work for in which organization your over-all occupation? https://imgur.com/a/A3ngZho https://imgur.com/a/Tpavk52 https://imgur.com/a/S1C9COk https://imgur.com/a/AwLbrEk https://imgur.com/a/zCmtY8j https://imgur.com/a/Ixd3a5K https://imgur.com/a/KVhuw57

    OdpowiedzUsuń